Okrągły zegar loftowy Time&Double 50 cm stalowo-drewniany

529.50 619.66  z VAT

Poprzednia najniższa cena (ostatnie 30 dni): 529.50 
Producent: Nature by Bracia Lasu

Każdy zegar wykonany jest w całości ręcznie deski są naturalne i niebarwione zatem mogą różnić się kształtem, wielkością, wybarwieniem, pęknięciami, sękami oraz przebarwieniami. Nie ma dwóch takich samych ZEGARÓW bo nie ma dwóch takich samych naturalnie stworzonych desek. Stawiamy na NATURE!

CZASem zapominamy o detalach a to one decydują o ogólnym wrażeniu, prawda..? Nie obiecujemy, że Panstwa czas popłynie wolniej…. Gwarantujemy, że detale takie jak ten sprawią, że w przytulnym wnętrzu zapomnicie o jego upływie.

Jako Nature by Bracia Lasu do surowców takich jak drewno podchodzimy odpowiedzialnie i z szacunkiem. Wiemy że ten trwały, choć wyczerpalny budulec można wykorzystać z powodzeniem w duchu ZERO WASTE. Każdy sęk, plaster i słój zmieniając forme i zastosowanie, otrzymuje drugie życie. Wy zyskazcie znacznie więcej – solidny i trwały produkt, który z powodzeniem odnajdzie się w wielu branżach.

WAŻNE!! szerokosć deski użyta do zegara o średnicy 40cm może mieć szerokość od 25 cm do 32 cm o średnicy 50 cm od 35 do 42 zatem zdjecia zegarów na zdjeciach a zegarem jaki wyślemy mogą się nieco rożnić.

Informacje dodatkowe

Waga 10 kg
Wymiary paczki 55 × 55 × 15 cm
Model

Time&Double

Szerokość

50 cm

Wysokość

50 cm

Materiał i parametry obręczy

płaskownik 30x4mm, płaskownik 50x4mm

Kolor obręczy

Stalowy

Kolor wskazówek

Biały, Czrny, Sebrny

Rodzaj drzewa

Dąb pokryty olejem bezbarwnym

Tarcza zegara

Tarcza drewniana z naturalnymi krawędziami

Zasilanie

1 x bateria AA LR6 (brak w zestawie)

Mechanizm kwarcowy

Płynny (cichy)

Montaż

Jeden kołek rozporowy (brak w zestawie)

Termin realizacji

wysyłka do 18 dni roboczych