6 dekoracji ściennych w przystępnej cenie

6 dekoracji ściennych w przystępnej cenie

Jeżeli chcesz dokonać niewielką zmianę w pomieszczeniu, aby stało się bardziej nowoczesne i ciekaw nie musisz przemalowywać pokoju ani kupować nowych mebli. Po prostu dodając kilka dekoracji ściennych, możesz zmienić pomieszczenie nie do poznania. Jeśli Twój budżet jest ograniczony, oto kilka pomysłów w przystępnej cenie na dekorację ścian, które wyglądają pięknie i funkcjonalnie.

Zegary ścienne

Nowoczesny zegar ścienny w salonie

Aktualnie dostępnych jest wiele rodzajów zegarów ściennych do wyboru. Są używane nie tylko jako przypomnienie czasu, ale także jako unikalne i nowoczesne dekoracje ścienne. Jednym z najpopularniejszych modeli zegarów ściennych jest zegar ścienny DIY (zrób to sam). Ten zegar ścienny wymaga przyklejenia określonych elementów na ścianę według specjalnego szablonu. Dla osób, nieznoszących dźwięku tykania mechanizmu zegara, istnieje również zegar ścienny z cichym mechanizmem kwarcowym, dzięki czemu można się zrelaksować i spać spokojnie.

Plakaty

Plakaty ścienne

Chcesz dodać artystyczny akcent w swoim pomieszczeniu lub pokoju, ale nie masz wystarczającego budżetu, aby kupić obrazy? Plakat może być niedrogą dekoracją ścienną. Wybierz plakat ścienny, który wyraża Twój styl i charakter. Może to być plakat o sporcie, przyrodzie, widokach miast, muzyce – lub mieszaj wszystkie tematy razem – to zależy od Ciebie i Twoich upodobań. Chociaż nie jest tak drogi jak obraz, to plakat może być piękną dekoracją ścienną, zwłaszcza jeśli połączysz go z ramą. Umieść go na pustej ścianie i stwórz własną galerię sztuki.

Ramka kolażu

Ramka w kolarzu

Użyj ramki kolażu, aby wypełnić pusty obszar ściany. Możesz ustawić motyw zdjęć, które chcesz przedstawić – chwile z wakacji, zdjęcia rodzinne, wspomnienia z dzieciństwa lub wypełnić ramkę kolażu obrazami, które zostały przez ciebie stworzone.

Naklejki dekoracyjne

naklejki ścienne

Naklejki dekoracyjne są niedrogą oraz bardzo praktyczną dekoracją ścienną, w porównaniu do tapet lub obrazów. Wybierz odpowiedni projekt naklejki, który chcesz zaprezentować w pomieszczeniu lub pokoju. Jeśli lubisz naturę, naklejki z motywami kwiatowymi i drzewami są idealne. Jeśli natomiast chcesz odświeżyć pokój dziecięcy, możesz być kreatywny, używając naklejek dekoracyjnych odzwierciadlające pasje i upodobania twojego dziecka.

Obrazy ścienne

obrazy ścienne

Obraz ścienny od zawsze stanowił podstawę dekoracji każdego pomieszczenia. Obraz ma duże znaczenie w dekoracji wnętrz z tego względu, że pozwala na stworzenie punku centralnego oraz sprawia, że pomieszczenie wydaje się wykończony. Wybierając odpowiednie kolory, sprawimy, że nasze pomieszczenie stanie się atrakcyjne i ciekawe.

Półki ścienne

półka ścienna

Pólka ścienna posłuży nie tylko jako dekoracja ścienna, możesz również użyć jej jako podstawki na ciekawe zdjęcie, kwiatek lub jako schowka do umieszczenia książek, artykułów papierniczych, akcesoriów lub gadżetów. Przed zakupem najpierw ustal, czy półka ścienna jest odpowiednia do Twoich potrzeb i pasuje do pomieszczenia. Nie zapomnij upewnić się, że półka z obrazami jest prawidłowo przymocowana do ściany, aby mogła trzymać ustawione na niej elementy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 10 MB. Do opinii możesz dodać: zdjecie, wideo, other. Drop files here