Lustrzany zegar ścienny Classic

79.00 

Poprzednia najniższa cena (ostatnie 30 dni): 79.00 

Lustrzany zegar ścienny Classic

Lustrzany zegar ścienny CLASSIC jak sama nazwa wskazuje to klasyczny zegar na ścianę, który z pewnością będzie mógł gościć w każdym Państwa wnętrzu. Zegar składa się z lustrzanych kresek, które są wyznacznikiem czasu, a ponadto wyposażony jest w cichy (płynący) mechanizm, który jest niesłyszalny ludzkim uchem.

Lustrzany zegar na ścianę CLASSIC jest zegarem o średnich rozmiarach, dzięki czemu nie będę mieli Państwo problemu zamontować go w każdym pomieszczeniu, a nawet na ścianie gdzie jest niewiele miejsca na dekorację.

Montaż zegara Classic

Montaż tego zegara ściennego jest bardzo prosty. Do każdego zegara załączony jest szablon, który zapewnia łatwy montaż. Zegar ścienny montowany jest za pomocą taśmy dwustronnej, tarcza zegara montowana jest za pomocą kołka rozporowego (w zestawie). Szczegółową instrukcję montażu znajdą Państwo na stronie „Instrukcja montażu”. W zaledwie kilka minut, łatwo, szybko i przyjemnie zamontują Państwo dekorację na ścianie swojego pomieszczenia.

Wizualizacja: Prezentowane na stronie zdjęcia / wizualizacje mają charakter poglądowy, rzeczywiste rozmiary zegarów prezentowane są w zakladce „Informacje dodatkowe”.

Informacje dodatkowe

Wymiary paczki 45 × 45 cm
Szerokość

45 cm

Wysokość

45 cm

Mechanizm kwarcowy

Płynny (cichy)

Materiał

Wysokiej jakości szkło akrylowe PMMA

Zasilanie

1 x bateria AA (brak w zestawie)