Patriotyczny zegar na ścianę

114.00  z VAT

Poprzednia najniższa cena (ostatnie 30 dni): 114.00 

Patriotyczny zegar ścienny

Patriotyczny zegar na ścianę został wykonany z wysokiej jakości drewnianego kompozytu o grubości 6 mm. Patriotyczny zegar ścienny z mapą Polski zaprojektowany został z myślą o osobach kochających swoją ojczyznę. Zegar na ścianę Patrio składa się z wygrawerowanych laserowo cyfr, Polskiego Orła Białego oraz dewizy “Bóg, Honor, Ojczyzna”, dodatkowym atutem jest ręcznie wykonana obróbka szlifowania oraz malowanie zegara. Zegar na ścianę Patrio to super pomysł na prezent dla osoby, której patriotyzm nie jest obcy.

Krótki rys historyczny…

W II Rzeczypospolitej dewizę „Honor Ojczyzna” wprowadzono oficjalnie w Ustawie z dnia 1 sierpnia 1919 r. o godłach i barwach Rzeczypospolitej Polskiej. Natomiast słowa „Bóg Honor Ojczyzna” po raz pierwszy umieszczono na sztandarach oddziałów Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie dekretem Prezydenta Rzeczypospolitej z 15 października 1943 r.

Dewiza ta łączona jest z konstytucyjnym obowiązkiem wierności Ojczyźnie i tradycyjnie tłumaczy się jako – Ojczyźnie wszystko, prócz miłości Boga najwyższego i Honoru. Zgodnie z artykułami 82 do 85 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej najważniejszymi obowiązkami obywateli są wierność Rzeczypospolitej Polskiej oraz troska o dobro wspólne.

źródło: niezależna.pl

Wizualizacja: Prezentowane na stronie zdjęcia / wizualizacje mają charakter poglądowy, rzeczywiste rozmiary zegarów prezentowane są w zakladce „Informacje dodatkowe”.

Informacje dodatkowe

Wysokość

30 cm

Szerokość

32 cm

Zasilanie

1 x bateria AA (brak w zestawie)

Materiał

Wysokiej jakości sklejka brzozowa suchotrwała 3 mm

Mechanizm kwarcowy

Płynny (cichy)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Patriotyczny zegar na ścianę”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 10 MB. Do opinii możesz dodać: zdjecie, wideo, other. Drop files here