Zegar ścienny Ingrana

114.99 

Poprzednia najniższa cena (ostatnie 30 dni): 114.99 

Zegar ścienny Ingrana

Zegar ścienny Ingrana – niesamowicie precyzyjny projekt wykonania jak i świetnie prezentujący się efektowny materiał, który został użyty do produkcji tego zegara, czyni go nowoczesnym i stylowym. Zegar na ścianę Ingrana to innowacyjny projekt przedstawiający cztery koła zębate. Zegar ścienny nada się pokoju dziennego lub salonu, ale również bardzo dobrze pasuje do wszelkiego rodzaju warsztatów samochodowych lub zakładów związanych z mechaniką.

Montaż zegara Ingrana

Montaż tego zegara ściennego jest bardzo prosty. Do każdego zegara załączony jest szablon, który zapewnia łatwy montaż. Zegar ścienny montowany jest za pomocą taśmy dwustronnej, tarcza zegara montowana jest za pomocą kołka rozporowego (w zestawie). Szczegółową instrukcję montażu znajdą Państwo na stronie „Instrukcja montażu”. W zaledwie kilka minut, łatwo, szybko i przyjemnie zamontują Państwo dekorację na ścianie swojego pomieszczenia.

Wizualizacja: Prezentowane na stronie zdjęcia / wizualizacje mają charakter poglądowy, rzeczywiste rozmiary zegarów prezentowane są w zakladce „Informacje dodatkowe”.

Informacje dodatkowe

Wysokość

73 cm

Szerokość

45 cm

Zasilanie

1 x bateria AA (brak w zestawie)

Materiał

Wysokiej jakości szkło akrylowe PMMA