Zegar ścienny Kiko

69.99 

Poprzednia najniższa cena (ostatnie 30 dni): 69.99 

Zegar na ścianę Kiko

Kuchenny zegar ścienny Kiko – to najnowsza edycja tego projektu. W przeciwieństwie do starszej wersji zegara, w jego nowej odsłonie zegar ścienny Kiko jest z dodatkowym napisem Coffe. Zegar ścienny Kiko nadaje się zarówno do kuchni, ale również do biura, gdzie poranna kawa pomoże Państwu w odstresowaniu się, ale również “postawi na nogi” do pełnej gotowości i działania na zaczynający się dzień :)!

Montaż zegara Kiko

Montaż tego zegara ściennego jest bardzo prosty. Do każdego zegara załączony jest szablon, który zapewnia łatwy montaż. Zegar ścienny montowany jest za pomocą taśmy dwustronnej, tarcza zegara montowana jest za pomocą kołka rozporowego (w zestawie). Szczegółową instrukcję montażu znajdą Państwo na stronie „Instrukcja montażu”. W zaledwie kilka minut, łatwo, szybko i przyjemnie zamontują Państwo dekorację na ścianie swojego pomieszczenia.

Wizualizacja: Prezentowane na stronie zdjęcia / wizualizacje mają charakter poglądowy, rzeczywiste rozmiary zegarów prezentowane są w zakladce “Informacje dodatkowe”.

Informacje dodatkowe

Wymiary paczki 46 × 38 cm
Szerokość

46 cm

Wysokość

38 cm

Mechanizm kwarcowy

Płynny (cichy)

Materiał

Wysokiej jakości szkło akrylowe PMMA

Zasilanie

1 x bateria AA (brak w zestawie)