Zegar ścienny Mickey Mouse

49.99 

Poprzednia najniższa cena (ostatnie 30 dni): 49.99 

Zegar na ścianę Mickey Mouse

Zegar ścienny Mickey Mouse jest ceniony wśród naszych klientów, niewielki zegar ścienny, który świetnie nada się również do niedużych pomieszczeń, a przy okazji w ciekawy sposób wypełni pustą ścianę w pokoju, sypialni lub salonie.

Zegar Mickey Mouse jest również dedykowany jako prezent dla ukochanej osoby. Niejednokrotnie nasi klienci dokonywali zakupów zegara na ścianę Mickey jako prezent, a więc jeśli Państwo nie mają pomysłu co kupić dla bliskiej osoby to jest to świetna okazja! Oczywiście warto dodać, że jest możliwość powiększyć zegar lub dodać tekst ukochanej osoby, a nawet wyciąć na myszce imiona zakochanych par :).

Montaż zegara Mickey Mouse

Montaż tego zegara ściennego jest bardzo prosty. Do każdego zegara załączony jest szablon, który zapewnia łatwy montaż. Zegar ścienny montowany jest za pomocą taśmy dwustronnej, tarcza zegara montowana jest za pomocą kołka rozporowego (w zestawie). Szczegółową instrukcję montażu znajdą Państwo na stronie „Instrukcja montażu”. W zaledwie kilka minut, łatwo, szybko i przyjemnie zamontują Państwo dekorację na ścianie swojego pomieszczenia.

Wizualizacja: Prezentowane na stronie zdjęcia / wizualizacje mają charakter poglądowy, rzeczywiste rozmiary zegarów prezentowane są w zakladce “Informacje dodatkowe”.

Informacje dodatkowe

Wymiary paczki 27 × 18 cm
Szerokość

27 cm

Wysokość

18 cm

Mechanizm kwarcowy

Płynny (cichy)

Materiał

Wysokiej jakości szkło akrylowe PMMA

Zasilanie

1 x bateria AA (brak w zestawie)